REUNIONS 2016

Who's Coming to Reunions

1950s

  • George Gunby '51
  • Virginia Gunby (Kuss) '52
  • Moshe Lenske '50
  • Michael Munk '56
  • Betty Pope (Locker) '51

1960s

  • Stephen Adams '61
  • Steven Auerbach '66
  • Ellen Bayless (Silverman) '61
  • Peter Bergel '65
  • Arlene Blum '66
  • Dennis Bush '68
  • Galen Cranz '66
  • John Crosley '67
  • Martha Darling '66
  • Diana Dee (Horn) '65
  • Steven Dubnoff '66
  • Chris Emerson '66
  • Kathia Emery (Naumann) '67
  • Elizabeth Fisher '67
  • Denis Floyd '60
  • Marian Forte (Langworthy) '66
  • Peggy Fujita (Allen) '60
  • Mike Gardner '66
  • Suzanne Griffith '66
  • Michael Halperin '67
  • Bob Hedlund '66
  • Jay Hubert '66
  • Bill Jarrico '61
  • Benjamin Jung '67
  • Jim Kahan '64
  • Muriel Karr (DeStaffany) '66
  • Joyce Kerley '60
  • Murray Leaf '61
  • Joanne Leslie '66
  • Vern Lindblad '67
  • Peter Lomhoff '66
  • Arvid Lonseth '61
  • Pat Lord (Lawlor) '66
  • Fred Mindlin (Pumpian) '66
  • Irene Namkung '65
  • Linda Pall (Blackwelder) '67
  • Cricket Parmalee '67
  • Patty Parmalee '62
  • Rachel Pratt '64
  • Constance Putnam '65
  • Gerson Robboy '69
  • Deborah Ross '68
  • Lawr Salo '67
  • Rob Scott '61
  • Stephen Shields '62
  • Connie Simo Rosenblum (Simo) '61
  • Jon Stafford '66
  • Molly Stafford (Uffelman) '66
  • Lin Sten '67
  • Michael Teitelbaum '66
  • Nic Tideman '64
  • Harry Travis '69
  • John Ullman '65
  • Jean Marie Walker '63
  • Paul Warshow '65
  • Carolyn Yale '68
  • Sylvia Young (Tannhauser) '64
  • David Zeiss '67

1970s

  • Peter Abrahams '77
  • Charlie Averill '76
  • Patsy Bailey '71
  • Rod Bauer '76
  • Betty Booher '78
  • Terry Boyarsky '70
  • Connie Brand '78
  • Terry Bryll '79
  • Steve Buck '71
  • Roger Carr '71
  • Toni DeVito '77
  • Scott Foster '77
  • Marge Goldwater '71
  • Dave Hardy '71
  • Ed Harrison '72
  • Jennifer Hugens (Sprinkel) '78
  • John Hugens '78
  • Matthew Kangas '71
  • Daniel Kottke '76
  • Helen Lessick '76
  • Ken Lindsay '78
  • Linera Lucas '71
  • David Macy-Beckwith '76
  • Mark McLean '70
  • Ronald Meiners '78
  • Kevin Morrice '76
  • Nancy Morrice (Johannsen) '76
  • Peggy Naumann '78
  • Bill Nicholson '78
  • Sara Patton '71
  • Barbara Pijan '79
  • Anne Potter '71
  • Debbie Prince '71
  • Sharon Ranals '76
  • Teresa Reis-Schmidt (Reis) '76
  • Kate Rohde '71
  • Susy Rudy '79
  • Michael Schein '76
  • Paul Shaw '76
  • Joan Soderland Hommel (Aronson) '70
  • Maggie Sokolik '79
  • Jane Stone (Messenger) '71
  • Rosie Sumner (Lapham) '73
  • Alan Walworth '72

1980s

  • Keith Allen '83
  • Konrad Alt '81
  • Chris Anderson '81
  • Chris Bruns '86
  • Kristine Burr '85
  • Mateo Burtch '82
  • Greg Byshenk '89
  • Gerardo Chin-Leo '82
  • Marianne Colgrove '84
  • Gantt Galloway '83
  • Timothy Gotsick '87
  • Steven Halpern '85
  • Ben Hamar '88
  • Peter Herb '83
  • Nancy Hinman '81
  • Joanne Hossack '82
  • Elizabeth Jerison Terry (Jerison) '82
  • Tor Jernudd '84
  • Dina Kempler Welsh '89
  • Mela Kunitz '87
  • Chris Lang '81
  • Linda Lierheimer '82
  • Amy Lindsay '81
  • Christopher Little '81
  • Ron Marsh '83
  • Erin Merritt '89
  • Hannah Mitchell (Crites) '87
  • Will Morgan '88
  • Will Neuhauser '81
  • Keith Packard '86
  • Marjie Paddock (Wade) '81
  • Argyre Patras '81
  • Kary Pratt '86
  • James Quinn '83
  • Vadan Ritter '89
  • Jason Rosenbaum '86
  • Danny Rosenthal '83
  • Mai Lon Ross (Brosseau) '85
  • Lisa Shaver '88
  • Thomas Shieber '86
  • Josh Skolnik '86
  • Abbie Spielman '82
  • April Thatcher '88
  • Aaron Torrance '89
  • Nick Tufillaro '82
  • Becky Ullrich '81
  • Sarah Wadsworth '86
  • David Wheeler '82
  • Adam Whiting '86
  • Abigail Wine '85
  • Ben Wirtschafter '86
  • Miyuki Yoshida '89
  • Dorothy Zemach '85
  • Mark van Roojen '81

1990s

  • Carolyn Abaunza '97
  • Paul Anderson '92
  • Susanne Bard '94
  • Akesha Baron '97
  • Tim Berard '90
  • Peter Bill '93
  • Johanna Colgrove (Turner) '92
  • Catherine Dalton '98
  • Alona Davis '98
  • Zack Dubnoff '91
  • David Ellis '94
  • Shelley Emond '96
  • Cherie Fontenot '97
  • Spencer French '94
  • Vance Galloway '92
  • Adam Goodman '91
  • Kate Gougoutas '91
  • Kristi Hansen '96
  • Tarra Hassin '96
  • Pat Hayes '91
  • Geoff Houghton '90
  • Scott Jacobson '99
  • Sorel Klein '91
  • Allyson Lazar '96
  • Candace Lieber (Schaffer) '96
  • Chris Lozach '96
  • Rob Mack '93
  • Stuart Margolis '93
  • Sean McCallum '99
  • Carol McCullough (Edwards) '96
  • Andy McLain '92
  • Justin Miller '90
  • Adam Moore '92
  • Tess Napili '96
  • Shula Neuman '91
  • Harmony Niles '96
  • Morgan O'Toole-Smith '94
  • Anne Pearson '99
  • Dan Peterson '91
  • Chris Pine '98
  • Ben Polacco '96
  • Margot Quinlan '91
  • Dylan Rivera '95
  • Elise Roberts '99
  • Adam Robins '96
  • Davis Rogan '90
  • Steve Rollert '91
  • Laura Ross '98
  • Tirza Shulman '96
  • Susan Snyder '91
  • Erik Speckman '91
  • Alex Stein '97
  • Rob Stein '91
  • Jeremy Stone '99
  • Chantal Sudbrack '97
  • Kate Suisman '99
  • Erica Tarrant '90
  • Ben Thompson '95
  • Molly Todd '96
  • Robin Tovey '97
  • Nic Warmenhoven '96
  • Luke Weisman Miratrix '96
  • Bram Wessel '90

2000s

  • James Aaron '06
  • Alea Adigweme '06
  • Rachel Apatoff '08
  • Andre Bach '06
  • Sarah Barrett '09
  • Rob Beasley '09
  • Susie Beaver '06
  • Zarina Bell '09
  • Graeme Blair '06
  • Nick Bradish '09
  • Celeste Broderick '06
  • Dana Bublitz '09
  • Brian Burrell '06
  • Breesa Culver '01
  • Tucker Dammin '06
  • Michelle David '06
  • Josey Duncan '06
  • Kristen Earl '05
  • Zachary Ellison '09
  • Mari Federow '09
  • Morgan Finlay '08
  • Liz French '01
  • Devon Granmo '06
  • Dan Hagen '05
  • Sarah Hagen '06
  • Maxwell Hallock '09
  • Kelley Healey '03
  • Jenn Hubbs '06
  • Lauren Hudgins '06
  • Dylan Jacobs '00
  • Devin Judge-Lord '09
  • Lindsay Kanter '01
  • Naomi Kaplowitz '07
  • Beverly Lau '06
  • Chad Lindner '03
  • Kellie Linn '06
  • Samantha Lundequam '06
  • David Mavor '09
  • Anna Melichar '06
  • Colin Morrow '06
  • Niall O'Donoghue '07
  • Laura Oeschler '01
  • Sally Passmore '09
  • Evita Pelczer '06
  • Liz Perkin '04
  • Luc Perkins '04
  • Jacob Perlman '09
  • Katy Pine '00
  • Maximilian Press '08
  • Katie Ramsey '04
  • Rachel Reed '07
  • Chris Rempel '06
  • Joseph Robertson '07
  • Joy Robertson '04
  • Mindy Ross '06
  • Lauren Rother '07
  • Melissa Schatz-Miller '09
  • Andrew Schpak '01
  • Ian Schreiner '04
  • Eliot Sitt '07
  • Clair Sutton '07
  • Taylor Sutton '06
  • Danny Toman '07
  • Daniel Voorhies '03
  • Evan Ward '06
  • Joe Wasserman '09
  • Tom Weaver '06
  • Angie Wolski '09
  • Katherine Woods-Morse '01

2010s

  • Kaileigh Ahlquist '11
  • Sacha Baniel-Stark '11
  • Don Berg '12
  • Katelyn Best '13
  • Lauren Brackenbury '11
  • Kristen Briggs '10
  • Megan Brophy '10
  • Marilyn Carlin '15
  • Rosie Cottingham '10
  • Andrew Dubay '11
  • Isaac Eger '11
  • Juan Flores '13
  • Soudea Forbes '13
  • Amanda Fredrickson '11
  • Kristy Fullerton '11
  • Ari Galper '14
  • Kirsten Gerbatsch '11
  • Jessica Gerhardt '11
  • Alex Gersovitz '12
  • Chris Gray '11
  • Anna Green '11
  • Tim Harrison '10
  • Inga Hensing '11
  • Gabriel Holt '10
  • Alex Johnson '11
  • Jack Johnson '15
  • Christina Johnson '15
  • Advait Jukar '11
  • Danielle Juncal '15
  • Schwartz Kahn '11
  • Ryan King '10
  • Rory Kinnear '10
  • Laura Krause '13
  • Reed LaSala '11
  • Adrienne Lane '11
  • Peter Lane '11
  • Jeremy Lawrence '12
  • May-Ling Li '11
  • Brent Lightfoot '12
  • Anna Ma '15
  • Issy Manley '11
  • Alex McCracken '15
  • Aaron McCray-Goldsmith '14
  • Jean McMahon '11
  • Grace Mekarski '14
  • Francesca Michel '16
  • Julius Monello '13
  • Tasha Moro '11
  • Lex Moss '10
  • Rachel Mossey '11
  • Makenzie Murray '11
  • Alice Newton '11
  • Tristan Nieto '13
  • Hallie Noble '11
  • Sean O'Neill '10
  • Melissa Osborne '13
  • Jinyoung Park '11
  • Mic Parker '10
  • Perry Patton '11
  • Devon Porter '11
  • Alex Primiani '11
  • Molly Radany '11
  • Sid Raval '11
  • Adam Reese '11
  • Claire Remington '11
  • Jen Ryder '10
  • Trey Sands '11
  • Cori Savaiano '11
  • Lisa Schomaker '11
  • Nina Showell '11
  • Kayleigh Stevenson '10
  • Carlie Stolz '13
  • Harry Traulsen '11
  • Grant Trenary '11
  • MacKenzie Warren '11
  • Zach Weinberg '11
  • Henry White '11
  • Paul Whittredge '12
  • Katherine Wu '11
  • Ray Zuniga '15
  • Stephen von Kugelgen '11